Diyarbakır Cam Balkon ve

Kış Bahçesi Sistemleri

Gsm | 0545 479 74 74

Diyarbakır Katlanır Cam Balkon Çeşitleri Nelerdir ?

Katlanır cam balkon teknolojisi kullanışlı ve pratik alternatifler sunması dolayısıyla pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Isı yalıtımı özelliği olan, yağmur suyunu dışarı verebilen ve rüzgar gibi sert hava koşullarından etkilenmeyen bu yapılar kendi için özelliklerine göre çeşitlendirilmektedir. Cam balkon katlanır olması ve sürülebilir olması ile ikiye ayrılır.

Katlanır balkon tipleri de kendi içinde yağmur suyunu dışarı veren yani tahliye eden ve edemeyen olarak çeşitlendirilir. Bunun dışında bu yapıların tek tekerlek sürgü ve çift tekerlek sürgü olarak tekrardan bir seçeneklendirilmesi söz konusu olmuştur. Yağmur suyunu dışarı verebilen modellerde çift tekerlek sürgü olmak zorundadır.

Ancak bu şekilde sağ ve sol yanak üzerinden kayan raylar sayesinde yağmur suyu dış ortama tahliye edilmektedir. Kış bahçesi olarak kullanılan alanlarda yerden cam teknolojisi ile katlanır cam balkonlar yer almaktadır. Burada içeri su girişini engellemek için yağmur suyunu dışarı veren farklı çelik yapılar kullanılmaktadır. Katlanır cam balkon temizliği de oldukça kolaydır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın !

7 Gün 24 Saat

Gsm : 0505 009 21 21   Gsm : 0537 369 70 97

Diyarbakır DELTA Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Balkonlar, şehir hayatında soluklanma ve dinlenme yeridir. Şirketimizin camlama sisteminde balkonun kullanılmasını engelleyecek rüzgar, toz, yağmur, gürültü gibi etkenler, bu sistem sayesinde balkonun her türlü şartta kullanılması sağlanıyor. Balkonlar herhangi bir doğrama profili ile kapatıldığında eski haline dönüştürülmeleri, artık mümkün değil. Bu durumda, balkon her an depo ve kiler haline gelebiliyor. Dışardan eve bakıldığında mimarisinin de bozulduğu açıkca görülebiliyor. Bu yüzden tercihiniz Diyarbakır DELTA Balkon Camlama Sistemleri olmalıdır...

Hotline
+905454797474