Diyarbakır Cam Balkon ve

Kış Bahçesi Sistemleri

Gsm | 0545 479 74 74

Diyarbakır Katlanır Cam Balkon Raylı Sistemler

Katlanır cam balkon yapılarında kullanılan ray sistemleri çift ray ya da tek ray teknolojisi olacak şekilde farklı fiyatlar ve malzemeler doğrultusunda çeşit olarak müşterilere sunulmaktadır. Katlanabilme özelliği ile bilinen camların raylar üzerinde her iki yönde de ilerleyerek son aşamada raylardan tek taraflı çıkması ile katlanması sağlanır. Bu işlem tüm camlar için tek tek yapılarak camların kendi üzerlerine katlanması sağlanmaktadır. Cam balkon tercih edilirken malzemenin yapısına göre kalitesi ve renkleri değişen sistemlerden kaliteli olanları tercih edilmelidir.

Yağmur suyunun iç tarafa sızmasını engelleyen yağmur suyu tahliye alanı sayesinde su sızdırmaz cam balkona sahip olabilirsiniz. Bu sayede balkonunuzu kiler olarak kullanabilir ve halı ile oda tarzında bir mekana dönüştürebilirsiniz. Balkonda çamaşır kurutmak için cam balkon yaptıran bunun yanı sıra kış bahçesi olarak evin balkonunu değerlendirmek isteyen müşteriler olmaktadır. Bu aşamada içeri su sızmıyor olması büyük önem taşımaktadır. Tek tekerlek ray sistemlerinde daha güvenli bir sürgü sistemi söz konusudur.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın !

7 Gün 24 Saat

Gsm : 0505 009 21 21   Gsm : 0537 369 70 97

Diyarbakır DELTA Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Balkonlar, şehir hayatında soluklanma ve dinlenme yeridir. Şirketimizin camlama sisteminde balkonun kullanılmasını engelleyecek rüzgar, toz, yağmur, gürültü gibi etkenler, bu sistem sayesinde balkonun her türlü şartta kullanılması sağlanıyor. Balkonlar herhangi bir doğrama profili ile kapatıldığında eski haline dönüştürülmeleri, artık mümkün değil. Bu durumda, balkon her an depo ve kiler haline gelebiliyor. Dışardan eve bakıldığında mimarisinin de bozulduğu açıkca görülebiliyor. Bu yüzden tercihiniz Diyarbakır DELTA Balkon Camlama Sistemleri olmalıdır...