Diyarbakır Cam Balkon ve

Kış Bahçesi Sistemleri

Gsm | 0545 479 74 74

Hakkımızda

DİYARBAKIR DELTA CAM BALKON SİSTEMLERİ çalışmalarında hedef olarak,kalite ve çalışmalarından ödün vermeden sınır tanımaksızın her sektöre hitap edebilmeyi benimsemiştir.Çalışma alanları arasında; cam balkon,alüminyum doğrama,duşakabin,korkuluk sistemleri,manuel panjur,sineklik ve cam kapı sistemleri uygulamaları yeralmaktadır.

10.yılını kutlayan DİYARBAKIR DELTA CAM BALKON SİSTEMLERİ ,tecrübesiyle,uzman kadrosuyla,sektörel bilgisiyle müşteri taleplerini enkısa zamanda en ideal şartlarda gerçekleştirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Sektörünün önde gelenleri arasında olan, müşterilerinin beklentilerini karşılayan ve kaliteli ürünleriyle hizmet veren bir firma olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette tüm ürünleri kaliteli ve uygun fiyatla sunmak.
 
Değerlerimiz
 
Sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli hizmet ile müşterilerimizi memnun kılmak.

Bizim İçin...
 
Kaliteli ürünlerimiz ile size iyi hizmet sunmak en önemli ilkemizdir.

NEDEN CAM BALKON

Soğuk havalarda sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış sistemlerdir.
Camların katlanarak aynı veya farklı noktalarda toplanma özelliği ile mevsimsel değişmelere en iyi cevap veren sistemlerdir.
Mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır.
Cam Balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar  vermez.
Binanızın mimari görüntüsü değişmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.
Sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir.
Cam balkon ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın ısı değerlerinde artış olur, enerji tasarrufu sağlar.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın ! 7 Gün 24 Saat

Diyarbakır DELTA Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Balkonlar, şehir hayatında soluklanma ve dinlenme yeridir. Şirketimizin camlama sisteminde balkonun kullanılmasını engelleyecek rüzgar, toz, yağmur, gürültü gibi etkenler, bu sistem sayesinde balkonun her türlü şartta kullanılması sağlanıyor. Balkonlar herhangi bir doğrama profili ile kapatıldığında eski haline dönüştürülmeleri, artık mümkün değil. Bu durumda, balkon her an depo ve kiler haline gelebiliyor. Dışardan eve bakıldığında mimarisinin de bozulduğu açıkca görülebiliyor. Bu yüzden tercihiniz Diyarbakır DELTA Balkon Camlama Sistemleri olmalıdır...

Hotline
+905454797474